KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz złomu każdego rodzaju

Odbiór i wywóz złomu od Klienta

Jedną z czynności wykonywanych przez naszą firmę jest wywóz złomu w różnej postaci. Złom to odpady z metalu, nienadające się do użytku z powodu zniszczenia. Zaliczają się do nich np. fragmenty konstrukcji, skorodowane i zepsute maszyny oraz ich części, uszkodzone przedmioty codziennego użytku, także odpady produkcyjne, itp. Przy okazji remontu czy prac porządkowych warto zadbać o odpowiedni kontener na złom. Często bowiem okazuje się, że na swoim terenie mamy niemały zbiór metalowych odpadów. Wywóz we własnym zakresie bywa trudny, ponieważ zazwyczaj są to przedmioty o nietypowych gabarytach i dużej wadze. Wanny, grzejniki czy podłużne elementy różnych konstrukcji to rzeczy, które mogą stwarzać problem przy transportowaniu. Wszystkim, którzy są właścicielami nieużytecznych już przedmiotów z metalu, i nie bardzo wiedzą, jak je zagospodarować, polecamy nasze usługi.

Nasza oferta wywozu złomu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. Na terenie firm też niejednokrotnie zalegają spore ilości metalowych elementów, które utraciły swoje właściwości. Najczęściej leżą całkowicie bezużytecznie, zajmując miejsce, które może być efektywniej zagospodarowane. Place budów i miejsca remontowane to kolejne zbiorowiska niepotrzebnego i kłopotliwego bagażu. Nasza firma pomoże rozwiązać ten problem. Zapewnimy odpowiedni kontener na złom oraz zagwarantujemy jego wywóz i recykling odpadów.

Wywoz Zlomu 01
Wywoz Zlomu 02
Wywoz Zlomu 03
Wywoz Zlomu 04

Wywóz złomu i jego zagospodarowanie zgodnie z przepisami

Firma PPHU DROP Recykling dysponuje pojazdami przystosowanymi do przewozu dużych ładunków o nieregularnych kształtach. Zapewnimy odbiór odpadów budowlanych z metali oraz podejmiemy się wywozu złomu w każdej postaci. Po zamówieniu usługi przyjeżdżamy do Klienta i zabieramy bezużyteczne przedmioty, które poddane zostaną procesowi recyklingu. To działania mające na względzie troskę o środowisko, do których przyczynia się każdy z naszych Klientów.

 Zatrudniamy doświadczonych i zaangażowanych w wypełnianie powierzonych im zadań pracowników. Posiadamy stosowne uprawnienia w zakresie recyklingu odpadów metalowych i przestrzegamy wszystkich norm ujętych w przepisach. Naszym Klientom możemy wystawić „Kartę Przekazania Odpadów”. Wywozu złomu wykonujemy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb