KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz śmieci każdego rodzaju

Śmieci wielkogabarytowe duży problem

Jako społeczeństwo produkujemy zatrważające ilości śmieci. Większość z nich trafia na wysypiska, a tylko niewielka ich część poddawana jest recyklingowi. Wszystkim nam wiadomo, że jest to szkodliwe dla środowiska naturalnego. Na szczęście zaczynamy zauważać problem i podejmujemy stosowne kroki, np. w postaci segregacji odpadów. Do zachowań proekologicznych należy recykling śmieci zdatnych do przetworzenia oraz utylizacja niebezpiecznych odpadów.

Wytwarzanie śmieci jest nieuniknione, dlatego warto pomyśleć o prawidłowej gospodarce odpadami. Podczas remontu lub generalnego sprzątania zazwyczaj zbiera się spore składowisko nieprzydatnych rzeczy. Największym problemem są odpady wielkogabarytowe, takie jak np. zniszczone meble, niesprawne sprzęty lub niewykorzystane materiały budowlane. Nie mogą one być wyrzucone do śmietnika ani pozostawione w jego pobliżu. Takie postępowanie grozi mandatem. Zdecydowanie lepiej wyręczyć się profesjonalną firmą, która dostarczy kontener na odpady oraz zagwarantuje ich wywóz.

Wywóz śmieci 01
Wywóz śmieci 02
Wywóz śmieci 03
Wywóz śmieci 04

Recykling i utylizacja śmieci w Szczecinie

 PPHU DROP Recykling ze Szczecina oferuje kontenery na gruz i odpady, które są przeznaczone do wywozu różnego rodzaju śmieci. Duża kubatura pojemników sprawia, że możemy realizować zlecenia nie tylko od osób prywatnych, ale także zakładów produkcyjnych, firm, instytucji, gdzie ilość wytworzonych śmieci zazwyczaj jest zdecydowanie większa.

 Co przemawia za wyborem naszej firmy? Przede wszystkim fakt, że zależy nam na ochronie środowiska i mamy wysokie standardy utylizacji odpadów. Posiadamy zgodę Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie, która zezwala nam na unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych, jak choćby usuwanie azbestu. Wszystkie materiały nadające się do odzysku nie trafiają na wysypiska, a poddawane są recyklingowi. Wykonujemy między innymi kruszenie gruzu, a także oferujemy sprzedaż kruszyw. Klientom korzystającym z usługi wywozu śmieci wystawiamy „Kartę Przekazania Odpadów”. Ponadto staramy się oferować korzystne warunki współpracy i bezproblemową obsługę. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb