KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz odpadów wszelkiego rodzaju

Wywóz odpadów w Szczecinie i okolicach

Człowiek wytwarza ogromne ilości śmieci, co jak wiadomo niekorzystnie wpływa na środowisko naturalne. Niestety żyjemy w czasach, gdy jest to normą. Skoro nie da się tego uniknąć, to warto pomyśleć o odpowiedniej gospodarce odpadami – materiały nadające się do przetworzenia poddawać recyklingowi, a szkodliwe – utylizacji. Sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać. Dlatego warto skorzystać z usług firmy, która nie tylko zajmuje się wywozem odpadów, ale ma uprawnienia do wykonywania wyżej wymienionych czynności.

Najwięcej odpadów powstaje podczas prac remontowych i porządkowych. Stare meble, niezużytkowane do końca materiały, popsute sprzęty i temu podobne rzeczy, to przedmioty, których nie warto przechowywać. Nie można ich też wyrzucić do osiedlowego śmietnika. Rozwiązaniem jest wynajem kontenera na śmieci – tanio oraz z usługą ich wywozu. Warto zdecydować się na skorzystanie z takich usług naszej firmy, która ma na uwadze troskę o ekologię.

Obraz 423
Obraz 424
Obraz 425
Obraz 426

Wywóz odpadów – usługa dla osób prywatnych i firm

 PPHU DROP Recykling posiada zgodę na utylizację odpadów niebezpiecznych – w tym usuwanie azbestu – wystawioną przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie. W związku z tym można bez obaw zlecić nam odbiór odpadów budowlanych wywóz oraz wywóz wszelkiego rodzaju śmieci. Tak naprawdę działalność, którą prowadzimy ma duże znaczenie dla wszystkich mieszkańców. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych.

 Zajmujemy się wywozem odpadów z posiadłości prywatnych, hal produkcyjnych, placów budowy, czyli krótko mówiąc z dowolnego miejsca w Szczecinie i okolicy. Mamy odpowiednie zaplecze pojazdów, dzięki czemu wszystkie zlecenia możemy realizować szybko, bez zbędnego czekania. W naszej firmie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, której cechą rozpoznawczą jest rzetelne podejście do zadań. Jeśli zamierzają Państwo rozpocząć generalne porządki w garażu, na strychu lub magazynie, oferujemy kontener na odpady budowlane, złom i inne śmieci. Zajmiemy się też ich wywiezieniem i recyklingiem.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb