KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz odpadów wszelkiego rodzaju

Wywóz odpadów w Szczecinie i okolicach

Człowiek wytwarza ogromne ilości śmieci, co jak wiadomo niekorzystnie wpływa na środowisko naturalne. Niestety żyjemy w czasach, gdzie jest to normą. Skoro nie da się tego uniknąć, to warto chociaż pomyśleć o odpowiedniej gospodarce odpadami - materiały nadające się do przetworzenia poddawać recyklingowi, a szkodliwe utylizacji. Samemu nie jesteśmy w stanie tego dokonać, dlatego warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się nie tylko wywozem odpadów, ale posiada uprawnienia do wyżej wymienionych czynności.

Najwięcej odpadów powstaje podczas prac remontowych i porządkowych. Stare meble, niezużytkowane do końca materiały, popsute sprzęty i temu podobne rzeczy, to przedmioty których nie warto przechowywać. Jednak nie można sobie pozwolić na ich wyrzucenie do zwyczajnego śmietnika lub składować na przyblokowym podwórku. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług naszej firmy, która ma na uwadze troskę o ekologię.

Obraz 423
Obraz 424
Obraz 425
Obraz 426

Wywóz odpadów -  usługa dla osób prywatnych i firm

PPHU DROP Recykling posiada zgodę na utylizację odpadów niebezpiecznych, w tym usuwanie azbestu  wystawioną przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie, w związku z czym można bez obaw zlecić nam wywóz odpadów wszelkiego rodzaju. Tak naprawdę, działalność którą prowadzimy ma duże znaczenie dla wszystkich mieszkańców. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych.

Zajmujemy się wywozem odpadów z posiadłości prywatnych, hal produkcyjnych, placów budowy, czyli krótko mówiąc z dowolnego miejsca w Szczecinie i okolic. Posiadamy odpowiednie zaplecze pojazdów, dzięki czemu wszystkie zlecenia możemy realizować szybko, bez zbędnego czekania. W naszej firmie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, której cechą rozpoznawczą jest rzetelne podejście do zadań. Jeśli zamierzają Państwo rozpocząć działania skutkujące nagromadzeniem się dużej ilości odpadów, jak np. generalne porządki w garażu, na strychu lub magazynie, zachęcamy do kontaktu.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb