KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Rekultywacja terenu po sprzątaniu

Rekultywacja przestrzeni w Szczecinie

Do usług jakie wykonuje nasza firma należy wywóz gruzu, śmieci, złomu i odpadów. Zdarza się, że zanim właściciel tego balastu zdecyduje się opróżnić teren, nieczystości zalegają przez dłuższy czas, a zwałowisko się nawarstwia. Ziemia na której składowane są odpady niszczeje i traci swoje właściwości. PPHU DROP Recykling oprócz wymienionych już wywozów nieczystości zajmuje się także rekultywacją terenu po sprzątaniu.

Bolączką są także liczne wysypiska śmieci. Na szczęście społeczeństwo zauważa problem i coraz częściej o tym się mówi. Podejmowane są decyzje na temat likwidacji składowisk śmieci, które mają bardzo niekorzystny wpływ na środowisko. Nie tylko gleba, na której składowane są nieczystości, ale także okoliczna przyroda odczuwa negatywne skutki.

Rekultywacja Terenu 01
Rekultywacja Terenu 02
Rekultywacja Terenu 03
Rekultywacja Terenu 04

Działania przywracające wartość użytkową terenom

Na czym polega rekultywacja? Przede wszystkim na całkowitym oczyszczeniu terenu z wszystkich zalegających śmieci. Nadające się do przetworzenia odpady poddawane są recyklingowi, natomiast materiały szkodliwe są niszczone. Posiadamy uzyskaną od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie decyzję zezwalającą na utylizację niebezpiecznych tworzyw. Kolejnym krokiem jest wyrównanie i odpowiednie ukształtowanie powierzchni. Po zakończonych działaniach teren odzyskuje estetyczny wygląd i może być wykorzystany do efektywniejszych celów.

Rekultywacja terenu to nie tylko przywracanie ładnego wyglądu okolicy, ale okazanie troski otaczającej nas przyrodzie. Ponadto wysprzątane i wolne od zanieczyszczeń tereny można zagospodarować i mieć dodatkowe korzyści. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i zakładów przemysłowych, ale realizujemy także mniejsze zlecenia od osób prywatnych.

Posiadamy specjalistyczne maszyny wysokiej klasy, za pomocą których możemy realizować nawet trudne zlecenia. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że powierzone nam zadania jesteśmy w stanie wykonać bardzo sprawnie i solidnie. Gwarantujemy pełne przywrócenie przydatności użytkowej terenu. Działania rekultywacyjne wykonujemy w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb