KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

  • Home
  • Wywóz gruzu śmieci złomu i odpadów

Wywóz gruzu śmieci złomu i odpadów

Usługi wywozu w Szczecinie

Oferta naszej firmy jest starannie przemyślana i uwzględniająca troskę o ekologię. Naszym celem jest oczyszczenie terenu ze szpecących i  szkodliwych pozostałości. Wyposażenie sprzętowe wysokiej klasy pozwala nam efektywnie realizować różne rodzaje zleceń. Lista naszych usług obejmuje m.in.:

  • wywóz złomu
  • wywóz śmieci
  • wywóz gruzu
  • wywóz odpadów
  • rekultywację terenu

Drop Recykling 001

Wywóz złomu i gruzu w zachodniopomorskim

Do kategorii złomu zaliczyć można elementy metalowe, które nie nadają się już do użytku. Wśród nich znajdują się np.: fragmenty konstrukcji pochodzące z rozbiórek, stare maszyny i urządzenia, kawałki ogrodzeń, rury czy przedmioty codziennego użytku. Samodzielny wywóz złomu jest trudny do wykonania ze względu na jego ciężar i gabaryty. Nasza firma dysponuje pojazdami dostosowanymi do przewozu ponadnormatywnych ładunków i może zrealizować każde zlecenie. Nie tylko wynajmiemy kontener na złom, ale też przyjmiemy zamówienia na wywóz złomu na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Remonty, budowy i wyburzenia to czynności, których konsekwencją jest wytworzenie dużych ilości gruzu - z racji przepisów, nie wolno go wrzucać do zwykłych pojemników na odpady komunalne. Jeśli mają Państwo zalegające hałdy gruzu na prywatnym terenie lub obszarze firmy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Uporządkowanie terenu przywróci estetykę okolicy, pozwoli na ponowne efektywne zagospodarowanie terenu i swobodne poruszanie się po nim. Warto zamówić odpowiedni kontener na złom lub duży kontener na gruz jeszcze przed przystąpieniem do prac. Wybrany zbiornik podstawimy we wskazane miejsce i odbierzemy po jego zapełnieniu.

Drop Recykling 01
Drop Recykling 02
Drop Recykling 03
Drop Recykling 04

Wywóz odpadów i rekultywacja terenu

Przy okazji remontu niejednokrotnie pozbywamy się nagromadzonych przez lata przedmiotów, które przechowujemy "na wszelki wypadek". To także sposobność do wymiany wyposażenia, zrobienia generalnych porządków w schowkach czy garażach. Wywóz wielkogabarytowych przedmiotów, np. starych mebli, najlepiej zlecić firmie. W ten sposób można szybko i bezproblemowo pozbyć się kłopotliwego inwentarza.

Nasze usługi polecamy także firmom. Czyszczenie wielkopowierzchniowych hal, magazynów czy terenów przynależnych do przedsiębiorstw skutkuje pojawieniem się zbiorowiska przedmiotów przeznaczonych do wyrzucenia. Oferujemy zarówno duże kontenery na gruz, jak i pojazdy o znacznej ładowności. Dzięki nim piętrzące się odpady różnego rodzaju znikną bez śladu. W ramach naszej działalności zajmujemy się także rekultywacją terenu po sprzątaniu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy cechują się wysoką obowiązkowością i sumiennie wywiązują się z powierzonych im zadań. Zawsze dotrzymujemy terminów i przykładamy dużą wagę do korzystnych dla obu stron warunków współpracy.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb