KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż kruszyw Szczecin

Kruszywa naturalne i z recyklingu

Firma PPHU DROP Recykling w swojej starannie przemyślanej ofercie, oprócz takich usług jak wynajem kontenerów w Szczecinie, wywóz gruzu, złomu i odpadów, ma także na sprzedaż kruszyw w wielu odmianach. Dysponujemy własną kruszarką, za pomocą której możemy rozdrabniać różne materiały. Wykonujemy także kruszenie betonu pozyskiwanego podczas wywozu gruzu poremontowego i budowlanego.

Naszym Klientom oferujemy:

kruszywa recyklingowe:

  • tłuczeń betonowy,
  • tłuczeń betonowo-ceglany,
  • tłuczeń asfaltowy,

kruszywa naturalne:

  • kliniec,
  • kamienie kruszone.

Obraz 1095
Obraz 166
Obraz 947
Obraz 951
Obraz 955
Obraz 956
Obraz 957
Obraz 965

Gruz pochodzący np. z remontów i wyburzeń zostaje poddany wstępnej selekcji, odrzucane są przede wszystkim większe odpady, kawałki drewna, itp. Po załadowaniu do kruszarki zostaje rozdrobniony do żądanego rozmiaru. Możliwa wielkość frakcji od 0 do 60. Podczas kruszenia mieszczące się w betonie zbrojenia zostają wyodrębnione i oddzielone od reszty kruszywa. Dokładamy starań, aby materiał trafiający do Klientów, był najlepszej jakości.

Zważywszy na trwałość i niską chłonność wody, kruszywo betonowe wykorzystywane jest jako podbudowa dróg i parkingów, natomiast ceglane nadaje się do utwardzania gruntowych dróg dojazdowych lub do uzupełniania szczelin i dziur na drogach. Kruszywo recyklingowe to wartościowy materiał budowlany. Ponadto, poprzez ponow­ne wykorzystanie gruzu budowlanego, chronimy w pewnym stopniu zasoby naturalne. Oferujemy także sprzedaż żwiru i piasku z własnych źródeł wraz z transportem do Klienta.

Wysoka jakość obsługi

Zależy nam, aby Klienci korzystający z usług firmy PPHU DROP Recykling dostrzegali nasze zaangażowanie i uczciwe podejście. Mając na uwadze zmieniające się realia, my także nie stoimy w miejscu. Pracujemy nad ciągłym rozwojem firmy poprzez inwestowanie w sprzęt, szkolenia, zatrudnianie doświadczonych pracowników. Można się tym przekonać, korzystając z naszych usług.

W celu złożenia zamówienia lub zasięgnięcia większej ilości informacji należy skontaktować się z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy Państwu odpowiedzi na zadane pytania dotyczące warunków współpracy czy kosztów nabycia kruszywa. Zakup materiałów w naszej firmie to najlepsza decyzja.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb