KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż żwiru z transportem na terenie Szczecina i okolic

Żwir - kruszywo naturalne

PPHU DROP Recykling oferuje sprzedaż kruszyw różnego rodzaju, w tym także żwiru. Wiemy, że jakość sprzedawanych materiałów wskazuje na profesjonalizm i świadczy o naszym szacunku do Klientów. Dlatego żwir, który oferujemy czerpiemy z własnych źródeł.

Żwir, zwany powszechnie kamykami, to okruchowa skała osadowa, która składa się z otoczaków o zróżnicowanym rozmiarze, od 2mm do kilku centymetrów. W zależności od miejsca pochodzenia (rzeczny lub kopalny) oraz średnicy znajduje różne zastosowanie. W budownictwie najczęściej wykorzystywany jest żwir o frakcji do 63mm, użytkowany jako składnik betonu czy materiał do podbudowy dróg. Żwir stosuje się także jako materiał zdobniczy w ogrodnictwie.

Drop Recykling 01
Drop Recykling 02
Drop Recykling 03
Drop Recykling 04

Sprzedaż i dowóz żwiru

Transport kruszyw, w tym także żwiru, może nastręczać kłopotów, ze względu na fakt, iż jest to materiał ciężki i jednocześnie sypki. Osoby, które zakupią żwir w naszej firmie, nie muszą się martwić przewozem. Mamy na wyposażeniu wywrotki o dużej ładowności, którymi można przetransportować naprawdę dużą ilość materiału. Wystarczy, że zamawiający wskaże miejsce, gdzie ma zostać dostarczony produkt, a my zajmiemy się resztą.

Zapewniamy sprzedaż żwiru w Szczecinie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zasady współpracy ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Pod uwagę bierzemy m.in.: długość współpracy, wielkość zamówienia oraz miejsce dowozu zakupionego materiału. Szczegółowe informacje uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośredni w siedzibie naszej firmy. Prowadzimy również sprzedaż piasku z własnych źródeł oraz kruszyw kopalnych i z recyklingu.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb