KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż i przywóz żwiru Szczecin

Żwir - kruszywo naturalne

PPHU DROP Recykling zajmuje się sprzedażą kruszyw różnego rodzaju, w tym także żwiru. Wiemy, że jakość sprzedawanych materiałów wskazuje na profesjonalizm i świadczy o naszym szacunku do Klientów, dlatego żwir, który oferujemy Klientom czerpiemy z własnych źródeł.

Żwir zwany powszechnie kamykami to okruchowa skała osadowa składająca się z otoczaków o zróżnicowanym rozmiarze, wahającym się od 2mm do kilku centymetrów. W zależności od miejsca pochodzenia (rzeczny lub kopalny) oraz średnicy znajduje różne zastosowanie. W budownictwie najczęściej wykorzystywany jest żwir o frakcji do 63mm, użytkowany jest jako składnik betonu, materiał do podbudowy dróg. Żwir wykorzystywany jest także jako materiał zdobniczy w ogrodnictwie.

Drop Recykling 01
Drop Recykling 02
Drop Recykling 03
Drop Recykling 04

Sprzedaż i dowóz żwiru

Transport żwiru może nastręczać kłopotów, ze względu na fakt, iż jest to materiał ciężki. Jednakże osoby, które zakupią żwir w naszej firmie nie muszą się martwić przewozem. Mamy na wyposażeniu wywrotki o dużej ładowności, którymi można przetransportować naprawdę dużą ilość materiału. Wystarczy, że zamawiający wskaże miejsce gdzie ma zostać dostarczony żwir, a my zajmiemy się resztą.

Zapewniamy atrakcyjne warunki sprzedaży żwiru w Szczecinie. Zasady współpracy ustalane są osobno z każdym Klientem, bowiem zależne są od kilku elementów, do których zaliczyć można: długość współpracy, ilość zamówienia, miejsca dowozu zakupionego materiału. Szczegółowe informacje uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośredni w siedzibie naszej firmy.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb