KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż i przywóz piasku Szczecin

Piasek wykorzystywany w budownictwie

Wszyscy doskonale wiemy czym jest piasek, nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że występują jego różne typy, różniące się przede wszystkim ziarnistością, przez co też mają odmienne zastosowanie. W naszej ofercie posiadamy m.in. piasek zasypowy, którego cecha charakterystyczną jest miałkość, przez co w języku potocznym mówi się o nim „mułek”. Nie nadaje się do produkcji betonu i z tego powodu określany jest surowcem gorszego sortu. Jednak i ten rodzaj znajduje szerokie zastosowanie, a dodatkowym atutem jest z pewnością niższa cena od bardziej wartościowego piasku płukanego. Wykorzystywany np. do wyrównywania terenu, obsypywania fundamentów lub do zabezpieczania rur i kabli w wykopach.

Sprzedaz Przywoz Piasku 01
Sprzedaz Przywoz Piasku 02
Sprzedaz Przywoz Piasku 03
Sprzedaz Przywoz Piasku 04

W sprzedaży mamy także piasek płukany. Sianie i płukanie przez specjalne sita sprawia, że zanieczyszczenia w postaci szczątkowych fragmentów roślin, kawałków gliny, pyłków, itp. zostają odrzucone i pozostaje czysty piasek o pożądanej ziarnistości we frakcji 0-2mm. Przykładamy wagę do odpowiedniego przechowywania piasku, aby w momencie sprzedaży był suchy. Piasek płukany jest cennym materiałem w budownictwie, stosowany do produkcji betonu, tynku, zapraw murarskich, piaskowania, itp.

Zakupiony piasek dowozimy do Klienta

Piasek, który mamy w sprzedaży czerpiemy z własnych źródeł, stąd mamy pewność, że do Klientów trafia surowiec dobry gatunkowo. Posiadamy adekwatnie do potrzeb wyposażone zaplecze sprzętowe w koparki, ładowarki, koparkoładowarki, samochody samowyładowcze, itp. W związku z tym podejmowane przez nas działania wykonywane są nie tylko solidnie, ale i sprawnie. Nie trzeba się martwić, o przetransportowanie zakupionego towaru, nasi pracownicy dowożą piasek we wskazane przez Nabywcę miejsce.

Wszystkich zainteresowanych zakupem piasku w Szczecinie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące działalności PPHU DROP Recykling.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb