KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż piasku z transportem na terenie Szczecina i okolic

Piasek wykorzystywany w budownictwie

Wszyscy doskonale wiemy, czym jest piasek. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że materiał ten występuje w kilku odmianach. Różnią się one przede wszystkim ziarnistością, przez co też mają odmienne zastosowanie.

Oferujemy między innymi sprzedaż piasku zasypowego, którego cechą charakterystyczną jest miałkość, przez co w języku potocznym mówi się o nim „mułek”. Nie nadaje się do produkcji betonu i z tego powodu określany jest surowcem gorszego gatunku. Jednak i ta odmiana znajduje szerokie zastosowanie. Jego dodatkowym atutem jest z pewnością niższa cena od bardziej wartościowego piasku płukanego. Może być wykorzystywany np. do wyrównywania terenu, obsypywania fundamentów lub do zabezpieczania rur i kabli w wykopach.

Sprzedaz Przywoz Piasku 01
Sprzedaz Przywoz Piasku 02
Sprzedaz Przywoz Piasku 03
Sprzedaz Przywoz Piasku 04

W sprzedaży mamy także piasek płukany. Jest on cennym materiałem w budownictwie. Stosuje się go do produkcji betonu, tynku, zapraw murarskich, piaskowania, itp. Sianie i płukanie przez specjalne sita sprawia, że zanieczyszczenia w postaci szczątkowych fragmentów roślin, kawałków gliny, pyłków, itp. zostają odrzucone. Tym samym możemy oferować sprzedaż piasku o pożądanej ziarnistości we frakcji 0-2mm.

Przykładamy wagę do odpowiedniego przechowywania surowca, aby w momencie sprzedaży był suchy.

Zakupiony piasek dowozimy do Klienta

Piasek, który mamy w sprzedaży, czerpiemy z własnych źródeł, stąd mamy pewność, że do Klientów trafia surowiec dobry gatunkowo. Dysponujemy wyposażonym adekwatnie do potrzeb zapleczem sprzętowym – maszynami takimi jak: koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, samochody samowyładowcze, itp. W związku z tym podejmowane przez nas działania wykonywane są nie tylko solidnie, ale i sprawnie. Nie trzeba się martwić o przetransportowanie zakupionego towaru –  nasi pracownicy dowożą piasek we wskazane przez Nabywcę miejsce.

 Wszystkich Klientów, których interesuje sprzedaż piasku w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące działalności PPHU DROP Recykling. Prowadzimy również sprzedaż żwiru z transportem oraz kruszyw budowlanych.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb