KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Sprzedaż czarnoziemu Szczecin

Czarnoziem pod uprawę

Firma PPHU DROP Recykling prowadzi ciągłą sprzedaż czarnoziemu, który czerpie z własnych źródeł. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, więc czynimy zabiegi, aby zarówno obsługa, jak i oferowane surowce były na najwyższym poziomie. Polecana przez nas ziemia, to doskonały grunt pod różnego rodzaju rośliny. Czarnoziem to wartościowe gleba zawierająca związki wapnia i magnezu. Tworzą się na skutek procesu czarnoziemnego, czyli przeistoczenia się obumarłych szczątków roślin w próchnicę. Część tej materii organicznej jest mineralizowana, pozostała zamienia się w związki próchnicze o czarnej barwie. Ma porowatą budowę, dzięki czemu jest wysoce przepuszczalna i przewiewna, jest glebą o najwyższej wartości użytkowej.

Czarnoziem to gleba, która jest nadzwyczaj ceniona w ogrodnictwie ze względu na swoje właściwości. To urodzajna ziemia, w której doskonale rozwijają się rośliny użytkowe, np. warzywne, lecznicze czy kosmetyczne oraz typowo ozdobne. Wykorzystywana do zagospodarowania przestrzeni zielonej w mieście pod trawniki, klomby z kwiatami, itp. Nasza oferta sprzedaży czarnoziemu adresowana jest do firm i instytucji oraz osób prywatnych, miłośników ogrodów i uprawy roślin.

Korzystne ceny czarnoziemu w Szczecinie

Czarnoziem zakupiony w naszej firmie dowozimy do Klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Mamy na wyposażeniu liczny sprzęt, jak np. koparki, koparkoładowarki, wywrotki, który pomaga nam fachowo realizować wszystkie zlecenia.

Nasza firma istnieje od 2004 roku i przez cały ten czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie. Poznaliśmy rynek, oczekiwania Klientów i nie szczędzimy wysiłków, aby tym oczekiwaniom sprostać. Ustalamy możliwie najniższe ceny, adekwatne do jakości towarów i usług, służymy fachowym doradztwem i dajemy możliwość indywidualnego ustalenia warunków współpracy. Stawiamy na dobry kontakt z Klientem, co przekłada się na płynną i bezproblemową obsługę. Wszystkich zainteresowanych zakupem czarnoziemu w Szczecinie, zachęcamy do skorzystania z oferty.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb