KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

  • Home
  • Sprzedaż piasku żwiru kruszyw i ziemi

Sprzedaż kruszyw ziemi żwiru i piasku Szczecin

Sprzedaż piasku i żwiru w zachodniopomorskim z dowozem do Klienta

Rozbudowany park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi różnego typu. Przez cały okres istnienia, od momentu powstania, pracowaliśmy nad rozwojem firmy. Dzięki temu osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku. Klienci doceniają nasze starania i polecają nas innym. Jednak nie spoczywamy na laurach i nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, aby działać jeszcze efektywniej.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest sprzedaż piasku i żwiru, które czerpiemy z własnych źródeł. Dokładamy starań, aby materiały były przechowywane w odpowiednich warunkach. Dzięki temu nie tracą swoich najcenniejszych właściwości. Proponujemy piasek zasypowy, przydatny m.in. do wyrównywania terenów oraz piasek płukany, wykorzystywany m.in. do produkcji betonu. W chwili sprzedaży jest on przesiany i suchy. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas surowce spełnią oczekiwania Klientów. Sprzedaż żwiru i piasku uzupełniamy również usługą transportu. Zakupione materiały dowozimy do nabywców na terenie województwa zachodniopomorskiego.

sprzedaz kruszyw ziemi piasku 001

Sprzedaż kruszyw kopalnych i z recyklingu

Klientów, których interesuje sprzedaż kruszyw różnego rodzaju, zapraszamy do kontaktu. W ofercie mamy kruszywa kopalne oraz pochodzące z recyklingu, czyli powstałe w wyniku kruszenia wybranych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. W sprzedaży można znaleźć: tłuczeń betonowy, betonowo-ceglany i asfaltowy oraz kamień kruszony i kliniec.

Gruz budowlany, który pozyskujemy, oferując Klientom wywóz gruzu http://www.droprecykling.pl/wywoz-gruzu-smieci-zlomu-i-odpadow/wywoz-gruzu-kazdego-rodzaju.html z rozbiórek lub remontów, poddajemy procesowi rozdrabniania. Zainwestowaliśmy w zaawansowaną technologicznie kruszarkę mobilną, która umożliwia nam dostosowanie ziarnistości każdego surowca do określonego rozmiaru. Kruszenie betonu zapewnia materiał, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie.

Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 01
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 02
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 03
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 04

Czarnoziem pod uprawę

Na liście sprzedawanych materiałów przez PPHU DROP Recykling mieści się czarnoziem, który jest doskonałą ziemią stosowaną w ogrodnictwie. Jej zaletą jest duża zawartość składników odżywczych. Dzięki temu zarówno rośliny użytkowe, jak i ozdobne będą się w niej dobrze czuć. Czarnoziem polecany jest także pod trawniki i klomby z kwiatami. To ziemia przydatna przy gospodarowaniu terenów zielonych w mieście.

Naszą ofertę adresujemy do firm i instytucji oraz osób prywatnych. Sprostamy każdemu zleceniu, bez względu na wielkość zamówienia. Jesteśmy zaangażowani i dysponujemy niezbędnym zapleczem sprzętowym i lubimy to co robimy – to skuteczny przepis na powodzenie. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb