KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz jednorazowy kontenerów i abonamenty

Wysoka jakość usług

Rzetelne podejście do zadań, solidność i zaangażowanie w wypełnianiu zadań, zawsze są dostrzegalne przez Usługobiorców, co po pewnym czasie procentuje. Wysoka jakość usług to reklama sama w sobie, a dzięki temu Klienci polecają naszą działalność innym. Atutem naszej firmy jest także uwzględnianie potrzeb osób z nami współpracujących oraz starannie przemyślana oferta. Wiemy, że idziemy słuszną drogą, bo liczba osób korzystających z naszych usług rośnie.

Na wyposażeniu naszej firmy znajdują się liczne kontenery, o wielu pojemnościach, różnych kształtach i przeznaczeniu. Dzięki temu, z naszych usług mogą korzystać osoby indywidualne oraz firmy. Przy remoncie mieszkania, części domu, sprzątaniu piwnic,  garaży itp. zazwyczaj wystarczają pojemniki o mniejszej ładowności. Większe przedsięwzięcia jak remont budynku czy oczyszczanie hal, wymagają użycia zbiorników o dużej pojemności. Posiadamy też kontenery przemysłowe wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, przez firmy przy większych budowach, rozbiórkach, itd.

Obraz 342
Obraz 428
Obraz 483
Obraz 851

Abonament na kontenery Szczecin

Wynajem pojemników na gruz i odpady może odbywać się w dwojaki sposób. Pierwszym jest tradycyjna jednorazowa usługa. Zamawiający wskazuje miejsce podstawienia pojemnika. Nasza firma dowozi kontener i pozostawia go na okres tygodnia. Po tym czasie zabiera wypełniony pojemnik, a zawartość poddaje recyklingowi.

To co wyróżnia PPHU DROP Recykling spośród innych firm, to możliwość wykupienia u nas abonamentu na wynajem kontenerów. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które wielokrotnie muszą korzystać z usługi. Abonament pozwoli obniżyć koszty i uniknąć wtórnego załatwiania formalności. Wynajem kontenerów w abonamencie polecamy osobom z działalnością, którzy co pewien czas zamawiają kontenery dla własnych Klientów oraz w przypadku długotrwałych przedsięwzięć, np. przy budowie lub remoncie kompleksu budynków. Zainteresowanych usługą zapraszamy do kontaktu, wszystkie uzgodnienia ustalane są indywidualnie.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie