KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Wywóz jednorazowy kontenerów

Wysoka jakość usług

Rzetelne podejście do zadań, solidność i zaangażowanie w wypełnianiu zadań, zawsze są dostrzegalne przez Usługobiorców, co po pewnym czasie procentuje. Wysoka jakość usług to reklama sama w sobie, a dzięki temu Klienci polecają naszą działalność innym. Atutem naszej firmy jest także uwzględnianie potrzeb osób z nami współpracujących oraz starannie przemyślana oferta. Wiemy, że idziemy słuszną drogą, bo liczba osób korzystających z naszych usług rośnie.

Na wyposażeniu naszej firmy znajdują się liczne kontenery, o wielu pojemnościach, różnych kształtach i przeznaczeniu. Dzięki temu, z naszych usług mogą korzystać osoby indywidualne oraz firmy. Przy remoncie mieszkania, części domu, sprzątaniu piwnic, garaży itp. zazwyczaj wystarczają pojemniki o mniejszej ładowności. Większe przedsięwzięcia jak remont budynku czy oczyszczanie hal, wymagają użycia zbiorników o dużej pojemności. Posiadamy też kontenery przemysłowe wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, przez firmy przy większych budowach, rozbiórkach, itd.

Obraz 342
Obraz 428
Obraz 483
Obraz 851

Solidne kontenery w Szczecinie

Wynajem pojemników na gruz i odpady w naszej firmie PPHU DROP Recykling odbywa się w bardzo prosty sposób. Zamawiający wyznacza naszym pracownikom miejsce podstawienia pojemnika, a nasz zespół dowozi kontener i pozostawia go na okres tygodnia. Po tym czasie zabiera wypełniony pojemnik, a zawartość poddaje recyklingowi.

Nasze usługi polecamy Klientom zarówno Indywidualnym, jak i osobom, które mają działalność. Zlecenia naszej firmy PPHU DROP Recykling odbywają się na jasno określonych zasadach, a wszystko przebiega szybko sprawnie i solidnie. Wyposażenie naszej działalności i nasza profesjonalna ekipa, sprawiają, że zlecenia wykonywane są terminowo i na najwyższym poziomie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, wszystkie uzgodnienia ustalane są indywidualnie. Kontenery dostarczane są na terenie Szczecina i okolic.

 

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb