KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Jednorazowy wywóz gruzu i innych odpadów

Wysoka jakość usług

Rzetelne podejście, solidność i zaangażowanie w wypełnianiu zadań zawsze są dostrzegalne przez Usługobiorców, co po pewnym czasie procentuje zaufaniem. Wysoka jakość usług, jakie oferujemy, to reklama sama w sobie. Dzięki niej Klienci polecają naszą działalność innym. Atutem naszej firmy jest także uwzględnianie potrzeb osób współpracujących z nami oraz starannie przemyślana oferta. Wiemy, że idziemy słuszną drogą, bo liczba osób korzystających z naszych usług rośnie.

W wyposażeniu naszej firmy znajdują się liczne kontenery na gruz, złom i śmieci, o wielu pojemnościach i w różnych kształtach. Dzięki temu, z naszych usług mogą korzystać osoby indywidualne oraz firmy. Przy remoncie mieszkania, części domu, sprzątaniu piwnic, garaży itp. zazwyczaj wystarcza kontener 2m3 na gruz. Większe przedsięwzięcia, jak remont budynku czy oczyszczanie hal, wymagają użycia zbiorników o dużej pojemności. Oferujemy też kontenery przemysłowe wykorzystywane przez zakłady produkcyjne i inne firmy przy większych budowach, rozbiórkach, itd.

Obraz 342
Obraz 428
Obraz 483
Obraz 851

Solidne kontenery w Szczecinie

Wynajem kontenera na gruz i odpady w PPHU DROP Recykling odbywa się w bardzo prosty sposób. Zamawiający wyznacza naszym pracownikom miejsce podstawienia pojemnika, a zespół dowozi kontener i pozostawia go na okres jednego tygodnia. Po tym czasie zabiera wypełniony pojemnik, a zawartość poddaje recyklingowi.

 Nasze usługi polecamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i osobom, które prowadzą własną działalność. PPHU DROP Recykling oferuje wynajem kontenerów na śmieci tanio i na jasno określonych zasadach, a cały proces przebiega szybko sprawnie i solidnie. Nowoczesne wyposażenie naszej firmy oraz profesjonalna ekipa, sprawiają, że zlecenia wykonywane są terminowo i na najwyższym poziomie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Wszystkie szczegóły współpracy ustalane są indywidualnie. Kontenery są dostarczane na terenie Szczecina i okolic.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb