KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Dostępne pojemności kontenerów

Kontenery na gruz i śmieci w różnych rozmiarach

Aby móc realizować zlecenia wynajmu kontenerów sprawnie i terminowo, potrzebne jest posiadanie dostatecznej ilości pojemników, o różnych parametrach. Jest to ważne, ponieważ liczba zgłaszających się do nas Klientów rośnie, a ich potrzeby są odmienne. Dlatego na przestrzeni lat inwestowaliśmy w rozwój firmy zaopatrując ją w potrzebny sprzęt. Na ten moment dysponujemy następującymi zbiornikami:

  • kontener o ładowności 2m3
  • kontener o ładowności 3m3
  • kontener o ładowności 6m3
  • kontener o ładowności 8m3
  • kontener o ładowności 10m3
  • kontener o ładowności 15m3

Kontenery 01
Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04

Kontenery o mniejszej pojemności będą wystarczające np. podczas remontu domu lub mieszkania. Można w nich gromadzić powstały przy robotach gruz, skute płytki, kawałki płyt gipsowych, itp. Ilość odpadów jest zależna od rozmiaru przedsięwzięcia, dlatego oferujemy różne rozmiary pojemników. Kontenery o dużej ładowności wynajmowane są zazwyczaj przez zakłady i firmy, gdzie choćby z racji działalności, gromadzona jest przez nie większa ilość odpadów.

Kontenery Szczecin - wynajem na jasnych zasadach

Wynajem kontenerów Szczecin odbywa się zwyczajowo na okres siedmiu dni. Po zamówieniu usługi, dowozimy pojemnik pod wskazany przez Klienta adres i ustawiamy w określonym miejscu. Po ustalonym czasie, zabieramy wypełniony pojemnik. Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych działań, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania i potrzeby Usługobiorców. W związku z tym, nie wykluczamy możliwości indywidualnych uzgodnień. Wychodzimy z założenia, że zawsze można dojść do porozumienia. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, co można zawdzięczyć długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom.

Klienci, dla których ekologia jest ważna, nie muszą mieć wątpliwości co do tego, gdzie trafią nagromadzone odpady. Nam również zależy na dobru środowiska i w związku z tym postaraliśmy się o stosowne zgody upoważniające nas do utylizacji szkodliwych odpadów. Natomiast wszystkie materiały nadające się do przetworzenia i ponownego wykorzystania poddajemy recyklingowi. Nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa :)

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb