KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Kontenery na gruz i śmieci w różnych rozmiarach

Dostępne pojemności kontenerów

Aby móc oferować wynajem kontenerów na śmieci tanio, sprawnie i terminowo, zadbaliśmy o zapewnienie dostatecznej liczby pojemników o różnych parametrach. Jest to ważne, ponieważ liczba zgłaszających się do nas Klientów rośnie, a ich potrzeby są zróżnicowane. Dlatego na przestrzeni lat inwestowaliśmy w rozwój firmy, zaopatrując ją w potrzebny sprzęt. Na ten moment dysponujemy następującymi zbiornikami:

  • kontener 2m3 na gruz i odpady,
  • kontener o ładowności 3m3,
  • kontener o ładowności 6m3,
  • kontener o ładowności 8m3,
  • kontener o ładowności 10m3,
  • duży kontener na gruz, o ładowności 15m3.

 Kontenery o mniejszej pojemności będą wystarczające np. podczas remontu domu lub mieszkania. Można w nich gromadzić powstały przy robotach gruz, skute płytki, kawałki płyt gipsowych, itp. Ilość odpadów jest zależna od rozmiaru przedsięwzięcia, dlatego oferujemy różne rozmiary pojemników. Kontenery o dużej ładowności wynajmowane są zazwyczaj przez zakłady i firmy, w których – choćby z racji specyfiki prowadzonej działalności – gromadzona jest większa ilość odpadów.

Kontenery 01
Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04

Kontenery na gruz – Szczecin. Wynajem na jasnych zasadach

Wynajem kontenerów w Szczecinie odbywa się zwyczajowo na okres siedmiu dni. Po zamówieniu usługi dowozimy pojemnik pod wskazany przez Klienta adres i ustawiamy w określonym miejscu. Po ustalonym czasie zabieramy wypełniony pojemnik, zapewniając tym samym odbiór materiałów budowlanych. Staramy się, aby Klienci byli zadowoleni z naszych działań, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania i potrzeby Usługobiorców. W związku z tym, nie wykluczamy możliwości indywidualnych uzgodnień. Wychodzimy z założenia, że zawsze można dojść do porozumienia. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, co można zawdzięczyć długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom.

Klienci, dla których ekologia jest ważna, nie muszą mieć wątpliwości co do tego, gdzie trafią nagromadzone odpady. Nam również zależy na dobru środowiska i w związku z tym postaraliśmy się o stosowne zgody, które upoważniają nas do utylizacji szkodliwych odpadów. Natomiast wszystkie materiały nadające się do przetworzenia i ponownego wykorzystania poddajemy recyklingowi. Jednym z jego efektów jest realizowana przez nas sprzedaż kruszyw. Nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa :)

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb