KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

Cennik wywozu kontenerów w Szczecinie

Kontenery w Szczecinie na korzystnych warunkach

Prace budowlane i porządkowe wiążą się z koniecznością wynajmu kontenera na gruz i odpady. Nasza firma oferuje korzystne ceny i terminowe wykonywanie usług. Koszt wynajmu pojemnika jest uwarunkowany pojemnością kontenera. Cena obejmuje podstawienie pojemnika, pozostawienie go na okres tygodnia i odbiór wraz nagromadzonymi odpadami. Tabela znajdująca się poniżej dotyczy wynajmu jednorazowego.

POJEMNOŚĆGRUZODPADY MIESZANE
2m3 150 zł 150 zł
3m3 200 zł 250 zł
6m3 350 zł 400 zł
8m3 n.d. 550 zł
10m3 450 zł 650 zł
15m3 n.d. 900 zł

Obraz 018
Obraz 019
Obraz 020
Obraz 021

Odrębna wycena na kontenery w abonamencie

Klienci PPHU DROP Recykling mogą skorzystać z oferty abonamentowej. Jeśli przez wzgląd na rodzaj wykonywanego projektu lub charakter pracy, muszą Państwo systematycznie użytkować kontenery na gruz i śmieci, wykup abonamentu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przede wszystkim zmniejsza koszty, ale także eliminuje konieczność kolejnego zamawiania lub przedłużania usługi. W tej sytuacji kosztorys sporządzany jest indywidualnie, w oparciu o zebrane informacje od Klienta. Pod uwagę brana jest ilość kontenerów, ich wielkość oraz czas trwania współpracy.

Wszystkich zainteresowanych wykupem abonamentu na wynajem kontenerów zachęcamy do kontaktu. Opracujemy dla Państwa ofertę, korzystną pod względem cenowym, ale także dopasowaną do innych wymagań. Zapraszamy.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie