KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

  • Home
  • Kontenery na gruz i śmieci

Kontenery na gruz i śmieci

Kontenery na gruz i odpady w Szczecinie

Budowa domu, remont mieszkania lub generalne porządki na strychu i w piwnicy, to działania, które generują duże ilości różnego rodzaju odpadów. W każdym z wymienionych przypadków są to pozostałości, których – jeśli chcemy postępować zgodnie z prawem – nie wolno wyrzucać do tradycyjnych pojemników na śmieci. Dlatego niezbędne staje się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zaoferuje wynajem kontenera oraz wywóz gruzu i odpadów.

kontenery 01

Firma PPHU DROP Recykling dysponuje dużą ilością kontenerów w Szczecinie. Są one wykonane z mocnego, odpornego na zniszczenie tworzywa. Mamy pojemniki o zróżnicowanej wielkości – od 2m3 aż do 15m3. Te mniejsze są odpowiednie dla osób prywatnych, przydatne podczas wykonywania remontu, budowy, oczyszczania strychów, piwnic i garaży, porządków na działkach, itp. Każdy nasz duży kontener na gruz zaspokoi potrzeby firm lub zakładów produkcyjnych, w których ilość gromadzonych odpadów jest zdecydowanie większa. Pojemność takiego kontenera pozwala też na zgromadzenie elementów wielkogabarytowych, o nieforemnych kształtach.

Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04
Kontenery 05

Zamawianie kontenera

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie naszej firmy. Przy zamówieniu usługi prosimy wskazać, jaki kontener na odpady budowlane, gruz czy śmieci jest potrzebny. W razie wątpliwości służymy poradą. Jeśli zostaniemy poinformowani o zakresie prac, będziemy mogli oszacować przybliżoną ilość odpadów.

 Po dokonaniu wyboru i ustaleniu wszystkich warunków podstawimy zamówiony pojemnik we wskazane miejsce w Szczecinie. Przepisowo okres wynajmu kontenera wynosi 7 dni, ale w niektórych przypadkach możliwe jest dokonanie indywidualnych ustaleń, dopasowanych do potrzeb Klienta. Po określonym czasie zapewniamy odbiór odpadów budowlanych zgromadzonych w kontenerze oraz gwarantujemy ich wywóz. Zawartość poddajemy recyklingowi.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb