KONTENERY SZCZECIN I WYWÓZ GRUZU

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie

  • Home
  • Kontenery na gruz i śmieci

Kontenery na gruz i śmieci

Kontenery na gruz i odpady w Szczecinie

Budowa domu, remont mieszkania lub generalne porządki na strychu i w piwnicy, to zajęcia które generują duże ilości odpadów różnego rodzaju. W każdym z wymienionych przypadków są to pozostałości, których - jeśli chcemy postępować zgodnie z prawem - nie wolno wyrzucać do tradycyjnych pojemników na śmieci. Dlatego niezbędnym staje się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która w ramach usług zajmuje się wynajmem kontenerów i wywozem odpadów i gruzu.

kontenery 01

Firma PPHU DROP Recykling dysponuje dużą ilością kontenerów w Szczecinie, które wykonane są z mocnego, odpornego na zniszczenie tworzywa. Mamy pojemniki o zróżnicowanej wielkości - od 2m3 aż do 15m3. Te mniejsze odpowiednie dla osób prywatnych przydatne podczas wykonywania remontu, budowy, oczyszczania strychów, piwnic i garaży, porządków na działkach, itp. Kontenery o dużej ładowności skierowane są dla firm lub zakładów produkcyjnych, gdzie ilość gromadzonych odpadów jest zdecydowanie większa. Ich pojemność pozwala na zgromadzenie elementów wielkogabarytowych, o nieforemnych kształtach.

Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04
Kontenery 05

Zamawianie kontenera

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie naszej firmy. Przy zamówieniu usługi należy powiedzieć, jaki kontener jest potrzebny. W razie wątpliwości służymy poradą, jeśli zostaniemy poinformowani o zakresie prac, co pozwoli nam oszacować przybliżoną ilość odpadów. Po dokonaniu wyboru i ustaleniu wszystkich warunków, podstawimy zamówiony pojemnik we wskazane miejsce w Szczecinie. Przepisowo okres wynajmu kontenera wynosi 7 dni, ale w niektórych przypadkach możliwe jest dokonanie indywidualnych ustaleń, dopasowanych do potrzeb Klienta. Po określonym czasie odbieramy kontener napełniony odpadami. Zawartość poddajemy recyklingowi.

Kontenery na gruz Szczecin
wywóz śmieci różnego rodzaju

Wywóz złomu gruzu i odpadów Szczecin
rekultywacja terenu

Sprzedaż i dowóz piasku, żwiru i kruszywa
sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

fb